Reaktorfizikus szakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
3-5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőműves blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk Reaktorfizikus szakértőt.

Feladatok

  • Új atomerőművi blokkokhoz kapcsolódó reaktorfizikai vonatkozású számítások, elemzések készítése, készíttetése, felülvizsgálata és értékelése
  • Az új atomerőművi blokkok létesítéséhez szükséges – normál üzemi, reaktor- és neutron-fizikai, továbbá az üzemanyag viselkedési biztonsági elemzési vonatkozású – Fővállalkozó és beszállítói által elkészített dokumentációk véleményezése nukleáris biztonsági követelmények teljesülése szerint
  • Részvétel az orosz Fővállalkozóval a nukleáris biztonsági követelményeket, biztonsági és műszaki elemzéseket érintő konzultációkban az aktív zónát, zónaszámításokat és az üzemanyagot magában foglaló területen
  • Részvétel az OAH-val folytatott, a nukleáris biztonsági követelményeket érintő konzultációkban az aktív zónát, zónaszámításokat és az üzemanyagot magában foglaló területen
  • Nukleáris biztonságot érintő technológiák, műszaki megoldások kivitelezési folyamatainak ellenőrzésében, értékelésében való részvétel gyártóüzemekben és a tervező intézeteknél
  • Részvétel a nukleáris méréstechnikával és zóna ellenőrzéssel összefüggő reaktorfizikai feladatokban
  • Részvétel a friss és kiégett nukleáris üzemanyag nukleáris biztonsági szempontú kezelésével, szállításával, tárolásával és nyilvántartásával kapcsolatos feladatok koordinációjában

Elvárások

  • MSc egyetemi végzettség
  • „Reaktorfizika”, „Termohidraulika”, „Atomerőművek üzemtana” tárgyak, illetve ezek megfelelőinek elvégzése, vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • MS Office programok ismerete

Készségek

  • Nyitottság, kezdeményezőkészség
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent

  • Reaktorfizikai kódok ismerete
  • Nukleáris szakirányú MSc egyetemi végzettség vagy egyetemen tartott szakmérnök képzés elvégzése
  • Programozási tapasztalat
  • Orosz nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók