Programtámogatási szakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
3-5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:

Az új atomerőművi blokkok létesítése során a Társaság Programjának projektmenedzsment szempontú támogatása.

Feladatok

  • Rendszeres időközönként koordinálja a projektek és a programhoz kapcsolódó feladatok előrehaladásának státuszolását, melyekről jelentést készít.
  • A projekt- és szakterületi vezetőkkel együttműködve, valamint a szakterületi munkatársak támogatása mellett kidolgozza és aktuális állapotban tartja a projektek és a programhoz kapcsolódó feladatok működéséhez és nyomon követéséhez szükséges terveket (pl. időütemezés, erőforrásigény).
  • Fővállalkozói ütemtervek elemzése, kimutatások készítése.
  • Koordinálja a projekttel kapcsolatos adminisztratív tevékenységeket.
  • Részt vesz a tevékenységéhez kapcsolódó belső szabályozások kialakításában, fejlesztésében.
  • Részt vesz a tevékenységéhez kapcsolódó értekezleteken.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Projektmenedzsment területén szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • MS Office programok ismerete

Készségek

  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

 Munkavégzés helye

  • Paks
Loading…
Juttatások
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók