Információbiztonsági szakmérnök | Mérnök leszek a Paks II.-nél!

Pozíciócsoport:
Hallgatói jogviszonnyal rendelkezőknek
Karrierszint:
gyakornok
pályakezdő
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő

Mérnök leszek a Paks II.-nél! - Információbiztonsági szakmérnök (Infokommunikációs osztály)

 Paks II. Zrt. MSc-s/egyetemi programja

A két új atomerőművi blokk építése korunk legnagyobb hazai beruházása, csatlakozz a programhoz és szerezz egyedi technológiai, beruházási és projektmenedzsment ismereteket!

A Paks II. Zrt. részmunkaidős munkalehetőséget kínál mérnök informatikus diplomát szerző hallgatók részére.

Feladatok

A programban részt vevő hallgatók olyan szakterület-specifikus feladatokat kapnak, amelyek elvégzése során a gyakorlatba átültethetik elméleti tudásukat, képet kapnak az osztályon zajló szakmai munkákról, továbbá hozzájárulhatnak a foglalkoztató osztály eredményes munkájához

Elvárások

A jelentkezés során csatolni szükséges:

  • a BSc szakdolgozat témáját és rövid összefoglalóját,
  • MSc tanulmányok mérnök informatikus szakon,
  • az MSc diploma témáját és rövid összefoglalóját (amennyiben már készült ilyen),
  • BSc diploma másolatot,
  • önéletrajzot.

Készségek

  • Motiváltság, szakma iránti elkötelezettség;
  • nyitottság, kezdeményezőkészség;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • gyakorlatiasság;
  • precizitás, megbízhatóság;
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;
  • minimum középfokú angol nyelvtudás.

  • Szakmai versenyen elért kiemelkedő eredmény (kérjük a pályamunka témáját megküldeni);
  • Diplomamunkáért kapott dicséret, diplomamunka pályázaton elért eredmény;
  • Köztársasági Ösztöndíj.

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős munkaviszony, legalább heti 20 órás munkavégzés;
  • Gyakorlatias feladatok;
  • Kötelező szakmai gyakorlat leigazolása
  • Szakmai támogatás a tanulmányok sikeres befejezéséhez.
  • Szakmai támogatás a diplomamunka elkészítésében, külső konzulens biztosítása
  • A diploma megszerzését követően pályakezdő pozíció (az aktuális létszámigény alapján)

Munkavégzés helye

Paks

A "Mérnök leszek a Paks II.-nél" programra aktív MSc-s hallgatói jogviszonnyal rendelkezők pályázhatnak.

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Cafeteria
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók