Vegyészeti üzemfelkészítési szakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
1-3 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk Vegyészeti üzemfelkészítési szakértő munkatársat.

Feladatok

  • Megismerni az atomerőművi vízkezeléshez szükséges berendezések feladatát és alkalmazni a gyakorlatban megszerzett ismereteket
  • A Pótvízelőkészítő berendezéseink (tartályok, adagoló és keverő szivattyúk) működését biztosítani, megtervezni azok rendelkezésre állását
  • A veszélyes anyagok (hidrazin, savak) nagy mennyiségű tárolásának kidolgozása, és eljuttatása a blokkok felé
  • A Pótvízelőkészítő üzembe helyezésen aktív részvétel
  • A vegyészeti Kezelési Utasítások kidolgozása, beleértve a pótvíz, a tartálypark és a blokki mintavételező rendszereket
  • Kialakítani a vegyészeti mintavételezés rendjét, a normákat meg kell határozni
  • Elő készíteni a kazetta inhermetikusság ellenőrző rendszert más szervezetekkel együttműködve
  • Felkészülni a manőverezés miatt megnövekedő „hulladék” kezelésére
  • Más szervezetekkel együtt a bóros manipulációk biztosítása, megfelelő besűrítés kidolgozása
  • A szükséges dekontaminálásokhoz technológia kidolgozása

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • angol középfokú nyelvtudás

Készségek

  • precizitás, megbízhatóság
  • elkötelezettség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség
  • csapatmunkában való részvétel
  • együttműködés, rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • előny az iparági és/vagy nukleáris tapasztalat
  • elkötelezettség a nukleáris energia alkalmazása mellett
  • hajlandóság az új ismeretek megszerzésére
  • az ipari vegyszer mennyiség elfogadása, kezelésének megismerése

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók