Irányítástechnikai üzemfelkészítési szakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
1-3 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk Irányítástechnikai üzemfelkészítési szakértő munkatársat.

Feladatok

  • Megismerni az irányítástechnikai berendezések feladatát és alkalmazni a gyakorlatban az ismereteket
  • Az irányítástechnikai berendezések, szabályozók működését biztosítani, megtervezni azok rendelkezésre állását
  • A blokkszintű szabályzó és védelmi rendszerek algoritmusának ellenőrzése
  • Az irányítástechnikai rendszerek áramúttervének ellenőrzése, a módosítások dokumentálása
  • A védelmek, reteszek és jelzések kialakításában, módosításában aktív részvétel, a beruházó és más szerezetekkel történő kapcsolattartásban az üzemeltető szempontok érvényesítése
  • Az üzemeltető szervezet részére képzési anyagok készítése, szintentartó és társasági vizsgákhoz kérdések összeállítása
  • Az átalakítások, módosítások kezelése minden fázisban
  • Összegyűjteni, és hasznosíthatóság szempontból értékelni más atomerőművi olyan eseményeket, amelyeknél az alapvető vagy hozzájáruló ok irányítástechnikai jellegű
  • Kidolgozni az irányítástechnikai rendszerek tesztelésének programját
  • A Paks II. Atomerőmű eseménykivizsgálásokban aktív részétel irányítástechnikai témákban

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • angol középfokú nyelvtudás

Készségek

  • precizitás, megbízhatóság
  • elkötelezettség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség
  • csapatmunkában való részvétel
  • együttműködés, rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • elkötelezettség a nukleáris energia alkalmazása mellett
  • hajlandóság az új ismeretek megszerzésére
  • hajlandóság a korszerű automatikus rendszerek megismerésére

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók