Fizikus

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
legalább 8 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőműves blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk Fizikust.

Feladatok

  • Szakértői támogatás biztosítása a hatóságok számára beadandó engedélykérelmi dokumentációkat előkészítő szervezetek, projektek számára
  • Az engedélykérelmi dokumentációk beadványozás előtti felülvizsgálata, komplex értékelése
  • Kapcsolattartás az engedélyező- és szakhatóságokkal az engedélyeztetési és egyéb (pl.: ellenőrzési) eljárások során
  • Az engedélyeztetési folyamatokkal kapcsolatos problémák, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok előkészítése, kidolgozása
  • Az engedélyeztetési eljárások szabályozási környezetét alkotó jogszabályok elemzése, értékelése, közreműködés a szabályozási környezet proaktív alakításában
  • Műszaki szabályozó dokumentumok készítése, elemzése, véleményezése
  • Tervdokumentációk, műszaki- és biztonsági elemzések értékelése, zsűrizése
  • Közreműködés a kijelölt Projekt(ek) végrehajtásában, szakértői támogatás biztosítása

Elvárások

  • egyetemi/ főiskolai szakirányú végzettség
  • fizikus, mérnök-fizikus
  • projektben való részvétel és legalább 8 év szakmai gyakorlat
  • angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Készségek

  • Komplex feladatok önálló teljesítése
  • kezdeményezőkészség
  • kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodás
  • terhelhetőség
  • csapatmunka
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók