IT biztonsági főszakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
3-5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőműves blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk IT biztonsági főszakértőt.

Feladatok

  • IT biztonsági eszközök (sw, hw) karbantartása, monitorozása, biztonsági szabályok felülvizsgálata, karbantartása, új rendszerek bevezetésben való részvétel
  • IT biztonsági ellenőrzésekben való részvétel, az eredmények értékelése, szükséges intézkedések meghatározása, szükség esetén részvétel azok megvalósításában, visszaellenőrzésük, saját belső ellenőrzések elvégzése
  • IT biztonsági események monitorozása, kivizsgálása, elhárításban való részvétel
  • Dokumentációk (IT biztonsági rendszerek saját dokumentációi, IT biztonsággal érintett szabályzatok, nyilvántartások, más rendszerek dokumentációinak vonatkozó részei) készítése, javaslatok összeállítása, felülvizsgálata és karbantartása

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • Splunk, Trend Micro termékek, Windows Server, SQL Server, Skype Server, RHEL ismeretek

Készségek

  • IT üzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • IT biztonsági rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • hálózati- és MS szerver infrastruktúra ismeretek, Linux/ Unix ismeretek
  • elkötelezettség és érdeklődés IT biztonság irányába
  • IT biztonság központú, holisztikus szemlélet
  • valamilyen IT biztonsági alapképzés megléte és/ vagy szakmai tapasztalat
  • rugalmasság, folyamatos tanulásra, fejlődésre való készség

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók