Technológiai tűzvédelmi szakértő

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
legalább 5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

munkatársat.

Feladatok

  • Közreműködés az építmények és technológiai rendszerek tűzvédelmi követelményeinek meghatározásában
  • Tervezési, létesítési (építés, szerelés, üzembe helyezés) folyamat tűzvédelmi feladatainak meghatározása, a tervezési dokumentumok felülvizsgálata
  • Közreműködés a munkavédelmi előírások egyeztetésében az előzetes engedélyezési eljárások során
  • Az engedélyezési dokumentáció koordinálása
  • Részvétel a vonatkozó működési folyamatok és szabályozások elkészítésében és annak felügyeletében
  • Eseti megbízással hazai és nemzetközi együttműködésekben való részvétel

Elvárások

  • Tűzvédelmi szakmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év tűzvédelmi, tűzmegelőzési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Készségek

  • nyitottság, kezdeményezőkészség
  • csapatmunka
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • költséghatékony szemlélet
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók