Szenior tartószerkezeti munkatárs

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
legalább 5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

kollégát.

Feladatok

  • Az új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítéséhez kapcsolódóan a tartószerkezeti műszaki feladatokban való szakmai részvétel, szakterületekkel való egyeztetések
  • Tervdokumentációk szakmai észrevételezése, vélemények, javaslatok készítése, tervfelülvizsgálat
  • Műszaki követelmények ellenőrzése, értékelése
  • Tervezői egyeztetések szervezése
  • Szakmai működéstámogatás
  • Együttműködés és tárgyalás a Fővállalkozó szakmai szervezeteivel, szakértőivel
  • Műszaki-elemzési feladatok
  • Építőiparhoz kapcsolódó engedélyeztetésben való részvétel
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások

  • okleveles építőmérnök (MSc) végzettség
  • min. 5 év tervezői vagy tervellenőri tapasztalat
  • elsősorban ipari beruházásokban szerzett jártasság
  • tartószerkezet tervezői szemlélet (pl.:rendkívüli terhek - földrengésállóság, geotechnikai problémák megoldása)
  • projekt szemlélet
  • legalább középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programcsomag és AUTOCAD szoftver felhasználói szintű ismerete

Készségek

  •  stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kezdeményezőkészség
  • csapatszellem
  • kiváló problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • költséghatékony szemlélet

  • vasbetonszerkezet tervezésében, feszített vasbetonszerkezet tervezésében szerzett jártasság
  • végeselemes méretező szoftverek ismerete
  • nemzetközi nukleáris szabályozások és szabványok ismerete
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • nagyberuházásokban, elsősorban ipari esetleg nukleáris beruházásokban szerzett jártasság
  • modern kivitelezési technológiák ismerete
  • külföldi tárgyalópartnerrel szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Albérlet támogatás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Szolgálati lakás igény esetén
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók