Magyar-orosz szaktolmács-szakfordító

Pozíciócsoport:
Szakmai tapasztalattal rendelkezőknek
Karrierszint:
pályakezdő
3-5 év tapasztalattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Paks
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőműves blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk Magyar-orosz szaktolmács-szakfordító munkatársat.

Feladatok

  • Szakmai tárgyalásokon való tolmácsolás (műszaki, gazdasági, műszaki engedélyezési, beszerzési, oktatási stb. témakörökben)
  • Szakmai anyagok, idegen nyelvű levelek és műszaki dokumentumok szakszerű fordítása a megadott határidőn belül (tudományos, műszaki, társadalompolitikai, gazdasági, normatív-műszaki és termékkísérő jellegű dokumentumok és levelezési anyagok)
  • Fordítási projektekhez kötődő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Külföldi kiküldetések során tolmácsolási feladatok ellátása
  • Nyelvi lektorálás

Elvárások

  • felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • magyar és orosz nyelv felsőfokú (legalább C1 szintű) ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Office csomag magabiztos kezelése
  • frissen végzett diplomások jelentkezését is várjuk

Készségek

  • nyitottság, kezdeményezőkészség
  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló kommunikációs és előadó készség
  • nagyfokú önállóság, gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • elkötelezettség
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • analitikus gondolkodás

  • szakfordító-szaktolmács képesítés vagy szakfordító-szaktolmács vizsga előny
  • CAT-eszközök ismerete előny
  • angol középfokú nyelvismeret (min. B2 szint) előny

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

  • Paks

A jelentkezéseket a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintás utáni regisztrációval várjuk!

Loading…
Juttatások
Cafeteria
Mobiltelefon
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségbiztosítás
Önkéntes Egészségpénztári hozzájárulás
Villamosenergia vásárlási kedvezmény kompenzáció
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók